facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 28. 2. 2013

Obchodním ředitelem KCT Data se od března stává Oto Gücklhorn

Novým obchodním ředitelem KCT Data bude od 1. března Oto Gücklhorn. Oto bude ve své nové roli zodpovídat za další rozvoj obchodních aktivit společnosti. Do KCT Data nastoupil počátkem roku 2011 na pozici account manager. Před svým příchodem do KCT Data pracoval ve společnosti Vision Praha jako konzultant a project manager. Po 1,5ročním působení ve společnosti ANF DATA se vrátil do Vision Praha na pozici ředitele pražské divize. Oto Gücklhorn je absolventem ČVUT v Praze, kde v roce 1986 dokončil studia elektrotechnické fakulty. Ve volném čase se věnuje hlavně rodině. Mezi jeho koníčky patří sport, zejména tenis, cyklistika a lyžování.



 
  

- PR -

Transformace bankovnictví a pojišťovnictví v éře umělé inteligence

Umělá inteligence se stala hy­ba­te­lem digitální revoluce ve finančním sektoru. Přináší bezprecedentní možnosti automatizace, personalizace služeb a optimalizace rizik. Přestože potenciál AI je enormní, jen malá část bank má připravenou komplexní strategii pro její implementaci.

  

- PR -

Jak zajistit vzornou docházku u zaměstnanců v terénu?

Díky digitalizované evidenci do­cház­ky, která snižuje admi­ni­stra­tiv­ní zátěž personalistů a eliminuje nepoctivé praktiky zaměstnanců, můžete ušetřit až statisíce korun ročně. Pozdní příchody, dřívější odchody, půjčování kartiček nebo čipů, falešné přesčasy nebo evidence příchodu či odchodu na nesprávném místě — to vše se negativně projeví na výši vašich mzdových nákladů.