facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 15. 3. 2013

Tiskárny Epson s integrovaným systémem inkoustových nádržek

Společnost Epson uvádí na trh novou řadu tiskáren s integrovaným systémem inkoustových nádržek. Nové tiskárny jsou ideální pro malé firmy, které chtějí snížit své náklady na tisk, aniž by došlo ke snížení jeho kvality. Modely L550, L355 a L300 jsou vybaveny velkoobjemovými nádržkami inkoustu, které lze snadno a efektivně opětovně naplnit originálními inkousty Epson. Model L550 představuje multifunkční tiskárnu 4 v 1, která dokáže tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat, zatímco model L355 je multifunkční tiskárnou, skenerem a kopírkou. Model L300 pak představuje jednoúčelovou tiskárnu.Tyto tiskárny jsou vybaveny čtyřmi samostatnými lahvičkami s inkoustem o objemu 70 ml: azurová, purpurová, žlutá a černá. S každou sadou velkoobjemových lahviček lze vytisknout až 4 000 stran černobíle a 6 500 stran barevně. Díky dvěma dodatečným lahvičkám s černým inkoustem, které jsou součástí dodávky, lze zvýšit kombinovaný výstup tisku až na 12 000 stránek.

 

Tiskárny lze nastavit pomocí tří jednoduchých kroků: stačí naplnit inkoustové nádržky, zapnout tiskárnu a nastavit inkoustový systém. Díky lahvičkám s tryskami zamezujícími kapání je doplňování inkoustových nádržek čistým a naprosto bezproblémovým úkonem.

 

Modely L500 a L355 jsou vybaveny funkcí Epson iPrint, která uživatelům nabízí možnost bezdrátového tisku z chytrých telefonů a tabletů v rámci kanceláře.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Helios
- inzerce -