facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 11. 4. 2013

Effectix.com má novou výkonnou ředitelku

Novou výkonnou ředitelkou společnosti Effectix.com se stala Kateřina Holnová, která do společnosti přichází s více než desetiletými zkušenostmi z oblasti řízení, které získala převážně v oboru telekomunikací. Kateřina Holnová byla zodpovědná za řízení prodeje v segmentu středních firem pro českou pobočku mobilního operátora Vodafone. Mimo jiné zde pomohla nastavit nový prodejní model péče o zákazníky a v divizi Technology postavila nový model zákaznické podpory. Kateřina Holnová nahradila ve funkci Davida Bauckmanna, který nadále zůstává jednatelem společnosti a bude zodpovědný za vývoj a výzkum nových technologií. 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -