- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (32)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (76)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (34)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (68)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Canon rozšiřuje řadu kalkulaček X MARK o model X MARK II
Společnost Canon rozšiřuje svou stylovou řadu kalkulaček X MARK o chytrý a tenký model X MARK II. Jde o nejtenčí současný přístroj série X MARK, který je vhodný pro pracovní i osobní využití. Má typický design řady X, je kompaktní a má ploché klávesy. Kalkulátor X MARK II disponuje displejem s pozicemi pro 12 číslic. Má zvýšenou kapacitu paměti a nabízí důležité funkce, jako jsou například výpočet prodejní marže, celkový součet, změna znaménka a klávesa Backspace. X MARK II zjednodušuje i komplexní výpočty. Mezi další funkce pak patří operace s pamětí, s procenty nebo odmocňování.


Kalkulátor X MARK II má odolný, matný povrch, který je ošetřen proti šmouhám a otiskům. Lze jej pořídit v bílém nebo černém provedení, spodní část je vyrobena z hliníku. Tenké a tvarově jednoduché tělo kalkulačky má vnitřně naklopený displej pro snadné zobrazení výsledků. Povrch kláves je vygravírovaný laserem. Vyobrazené znaky a číslice se tak neopotřebí ani při častém používání.
Kalkulátor byl konstruován tak, aby měl co nejmenší vliv na životní prostředí. Je kompletně poháněn slunečním zářením a neobsahuje žádné baterie.
Formulář pro přidání akce
2.9. | Microsoft & Veeam Security Roadshow – Praha |
16.9. | Microsoft & Veeam Security Roadshow – Bratislava... |
23.9. | IT konference: Arrow Forum 2025 |
29.9. | The Massive IoT Conference |