facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 9. 4. 2013

Nová multifunkční zařízení z řady Canon imageRUNNER ADVANCE

Společnost Canon rozšiřuje svou řadu imageRUNNER ADVANCE o dvojici kompaktních černobílých multifunkčních zařízení. Přináší tak výstupní a kopírovací funkce příští generace do světa desktopů. Nová zařízení imageRUNNER ADVANCE 400i a 500i A4 nabízejí výstupní a kopírovací funkce v kompaktním designu. Nové modely lze použít jak samostatně nebo jako součást parku multifunkčních strojů. Díky aplikačním platformám imageRUNNER ADVANCE MEAP a MEAP Web podporují nová multifunkční zařízení software společnosti Canon, který zajišťuje účinnou správu celého procesu digitálního zpracování dokumentů. Platforma imageRUNNER ADVANCE nabízí řadu řešení vhodných pro společnosti všech velikostí, od jednoduché standardní personalizace a pohodlné autentizace po dynamické zpracování dokumentů, automatizaci workflow a zvýšení produktivity.Nové modely imageRUNNER ADVANCE 400i a 500i umožňují tisknout prostřednictvím služby Google Cloud Print nebo skenovat a tisknout dokumenty ze zařízení iPad, iPhone či mobilních přístrojů s operačním systémem Android. Pro větší organizace či náročnější produkční prostředí nabízí platforma uniFLOW konfigurovatelné skenovací workflow, které využívá špičkové OCR a kompresní technologie pro optimalizaci pracovního procesu dle potřeb jednotlivých zákazníků. uniFLOW je zároveň bezpečnou platformou umožňující tisk dokumentů z libovolného přístroje na jakémkoli multifunkčním zařízení v síti.

 

Velká a snadno použitelná výklopná barevná dotyková obrazovka s úhlopříčkou 17,8 cm byla navržena s důrazem na uživatele a umožňuje jednoduché ovládání. Zařízení imageRUNNER ADVANCE 400i a 500i nabízejí zásobník o kapacitě 2 300 listů a vysokou rychlost tisku až 40, respektive 50 stránek za minutu.

 

Nové modely disponují také škálovatelnými bezpečnostními funkcemi – od standardních funkcí jako je chytré ověřování uživatelů, až po sofistikovaná řešení typu ochrany firemních dat DLP (Data Loss Prevention). Funkce Canon Universal Login Manager (ULM) dokáže zajistit přístupová práva a personalizaci funkčnosti i v menších společnostech bez nutné instalace serveru.

 

Stejně jako ostatní produkty řady imageRUNNER ADVANCE, i nové kompaktní modely lze centrálně spravovat, sledovat a konfigurovat. Cílem je zjednodušení správy parku multifunkčních zařízení a maximalizace doby provozuschopnosti. Vzdálené servisní funkce pro správu tonerů a objednávky umožňují odstranit nadbytečnou agendu pro back-office zákazníků. Vzdálené aktualizace a diagnostika maximalizují provozuschopnost zařízení a zvyšují produktivitu. Nativní podpora oborových standardů typu Adobe PostScript rovněž zajišťuje bezproblémovou integraci do existujících IT prostředí.


 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -