facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 9. 4. 2013

Čeští zaměstnanci AVG postupují na klíčové firemní pozice

AVG Technologies oznamuje povýšení dvou ze svých českých zaměstnanců na nové pozice. Lukáš Raška byl jmenován na pozici Global Sales Director a Jiří Kropáč je novým vedoucím virové laboratoře AVG. Lukáš Raška pracuje v AVG Technologies tři roky. Do října 2012 měl jako Sales Director na starosti obchodní aktivity v Čechách, na Slovensku a v regionu střední a východní Evropy. Na své nové pozici je zodpovědný za celosvětové obchodní aktivity AVG, kromě USA, Velké Británie a Austrálie. Mezi jeho úkoly patří starat se o přímé i nepřímé prodejní kanály, akviziční činnost a péče o stávající partnery, distributory, prodejce a zákazníky. Do své nové role Lukáš přináší 17letou profesní zkušenost. Než přišel do AVG, věnoval se Lukáš šest let prodeji a marketingu ve společnosti Dell a čtyři roky v IDC. Lukáš studoval obchodní management na Vysoké škole ekonomické v Praze.Jiří Kropáč pracuje v AVG Technologies od prosince 2005. Před více než sedmi lety nastoupil na pozici pracovníka technické podpory se specializací na virové incidenty. V roce 2007 se stal specialistou na virovou analýzu, kdy byl zodpovědný za výzkum a analýzu malwaru. O dva roky později byl jmenován na seniorní pozici Specialisty na virovou analýzu a v roce 2010 na pozici Architekt. Jako nový šéf virové laboratoře AVG je Jiří zodpovědný za vedení výzkumné laboratoře AVG, která se zabývá odhalováním a výzkumem potenciálních hrozeb na internetu, vývojem antivirových strategií a ochranou internetových uživatelů před kyberzločinci. Jiří studoval obor Počítačové systémy na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě.


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -