facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 10. 4. 2013

24palcové monitory Philips s poměrem stran 16:10

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila tři nejnovější 24“ kancelářské monitory značky Philips s poměrem stran 16:10 a technologií PowerSensor – modely 240P4QPYNB, 240B4LPYNB a 240S4LPSB. Tato nejnovější generace 24palcových monitorů se vyznačuje výkonným displejem, výborným kontrastem, sytostí barev a ostrostí obrazu. Funkce PowerSensor automaticky tlumí jas monitoru v okamžiku, kdy se uživatel od monitoru vzdálí. Takto dochází nejen k úspoře energie až o 80 %, ale také se tím prodlužuje životnost monitoru. Monitory vybaveny hned několika chytrými funkcemi – SmartImage pro optimalizaci zobrazovacího módu podle typu aplikace, SmartControl pro jednodušší ovládání a SmartContrast pro kvalitní zobrazování detailů černé.Při práci v kanceláři uživatelé ocení ergonomické vlastnosti 24“ modelů z řady B a P reprezentované základnou SmartErgoBase, díky níž lze například monitor snížit až na úroveň pracovního stolu.

 

Díky DisplayPortu, kterým se monitor propojuje s počítačem a který nabízí přenosovou rychlost dat 10,8 GB/s, je zobrazování obrazů velice rychlé. Uživatelé monitorů z řady B a P také ocení USB 2.0 hub se dvěma, resp. čtyřmi porty pro snadné připojení multimediálních a kancelářských zařízení.


 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -