facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 23. 10. 2012

23palcový All-in-One počítač Lenovo IdeaCentre A520

Štíhlý a prostorově úsporný IdeaCentre A520 přestavuje v portfoliu společnosti Lenovo novinku mezi počítači typu All-in-One („vše v jednom“). Stylový IdeaCentre A520 navazuje na svého předchůdce IdeaCentre A720 a je ideálním zařízením pro všechny, kteří hledají elegantní a výkonný počítač s vysoce kvalitním nastavitelným displejem a maximálním pohodlím při používání. IdeaCentre A520 v maximální výbavě nabízí třetí generaci Intel Core i7, grafickou kartu GeForce 615 2GB a až 8 GB DDR3 paměti. Kapacita pevného disku je až 1 TB. Nový All-In-One počítač je tenký a se svými kompaktními rozměry nezabere příliš místa.Předností IdeaCentre A520 je 23palcový bezrámový širokoúhlý Full HD displej s vysokým rozlišením 1920 x 1080, který zaručuje pohodlné používání v jakékoliv pozici a při jakékoliv činnosti. Pochlubit se může především 10bodovým multidotykovým ovládáním, široce nastavitelným úhlem sklonu od -5° do 90° a výborným obrazem při jakémkoliv úhlu díky IPS LED.

 

IdeaCentre A520 má dva integrované stereo reproduktory podporující Dolby Home Theatre V4. Nechybí ani Lenovo Rescue systém pro snadné zálohování a obnovu dat a Lenovo Eye Distance systém, který uživatele upozorní, pokud je příliš blízko obrazovky.


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -