facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 14. 8. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

12. ročník Konference projektového řízení se blíží

Program PM konference Ve dnech 16. a 17.9. 2020 proběhne další, letos již 12. ročník Konference projektového řízení. Opět je připraven zajímavý program, můžete se těšit na pana profesora Pirka, Harise Othmana, který řídil stavbu Petronas Twin Towers v Kuala Lumpur nebo Reda Boumghara z Evropské centrální banky, který s námi nasdílí vizi, jak Machine Learning ovlivní cesty do vesmíru.Celý program naleznete na www.pmkonference.cz.

Členové komory PMI/IPMA/KPM mají slevu 30 % z ceny vstupenek (registrujete se jako členové KPM).

Co jsou novinky letošního ročníku?

  • Konference bude překládaná do angličtiny, aby se mohli zúčastnit i kolegové ze zahraničí.
  • Kvůli Covid proběhne letošní ročník hybridní formou. Nejlepší zážitky si odnesete při osobní účasti. Užijete si báječnou atmosféru, skvělý program a určitě potkáte i řadu přátel. Pokud osobní účast nepreferujete, nebo pokud se osobně účastnit nemůžete, rádi vás organizátoři přivítají online. I takto si vychutnáte obsah letošní konference a budete zapojeni do diskuse. Dostanete také dodatečnou 10% slevu z ceny vstupenek (při registraci dejte di poznámky, že budete online).

 
Pokud jste se ještě nepřihlásili, nyní je nejvyšší čas!

Celý program PM konference a registraci najdete na
www.pmkonference.cz.
 


 
  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

  

- Inzerce -

HPE přináší průlomové řešení pro ukládání dat a doplňuje tak služby HPE GreenLake

HPE GreenLakeSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila inovace, které transformují úložiště HPE Storage v softwarově definovanou datovou službu. V rámci tohoto oznámení uvádí HPE platformu, jež naplňuje vizi Unified DataOps pro datová prostředí současnosti, přináší cloudový model provozu všude tam, kde se data nacházejí, a sjednocuje datové operace.

Helios
- inzerce -