eWay System
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 14. 8. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

12. ročník Konference projektového řízení se blíží

Program PM konference Ve dnech 16. a 17.9. 2020 proběhne další, letos již 12. ročník Konference projektového řízení. Opět je připraven zajímavý program, můžete se těšit na pana profesora Pirka, Harise Othmana, který řídil stavbu Petronas Twin Towers v Kuala Lumpur nebo Reda Boumghara z Evropské centrální banky, který s námi nasdílí vizi, jak Machine Learning ovlivní cesty do vesmíru.Celý program naleznete na www.pmkonference.cz.

Členové komory PMI/IPMA/KPM mají slevu 30 % z ceny vstupenek (registrujete se jako členové KPM).

Co jsou novinky letošního ročníku?

  • Konference bude překládaná do angličtiny, aby se mohli zúčastnit i kolegové ze zahraničí.
  • Kvůli Covid proběhne letošní ročník hybridní formou. Nejlepší zážitky si odnesete při osobní účasti. Užijete si báječnou atmosféru, skvělý program a určitě potkáte i řadu přátel. Pokud osobní účast nepreferujete, nebo pokud se osobně účastnit nemůžete, rádi vás organizátoři přivítají online. I takto si vychutnáte obsah letošní konference a budete zapojeni do diskuse. Dostanete také dodatečnou 10% slevu z ceny vstupenek (při registraci dejte di poznámky, že budete online).

 
Pokud jste se ještě nepřihlásili, nyní je nejvyšší čas!

Celý program PM konference a registraci najdete na
www.pmkonference.cz.
 


 
  

- Inzerce -

Data je třeba chránit. Jak bude vypadat jejich ukládání v roce 2021?

SeagateObjem dat na Zemi nekontrolovatelně roste. Podle průzkumu společnosti IDC pro firmu Seagate zaznamenají podniky v příštím roce nárůst objemu generovaných dat o 42 %.

  

- Inzerce -

Jak zastavit ransomware? Správnou ochranou koncových bodů

SophosPolovina IT manažerů uvádí, že byli v loňském roce napadeni ransomwarem. Ve třech případech ze čtyř se přitom útočníkům podařilo zašifrovat data. Průměrné globální náklady na nápravu těchto škod přesáhly 16 milionů korun, vyplývá z průzkumu společnosti Sophos mezi 5000 IT manažery ve 26 zemích. Jak nejlépe chránit koncové body před ransomwarem?