eWay
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 14. 8. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

12. ročník Konference projektového řízení se blíží

Program PM konference Ve dnech 16. a 17.9. 2020 proběhne další, letos již 12. ročník Konference projektového řízení. Opět je připraven zajímavý program, můžete se těšit na pana profesora Pirka, Harise Othmana, který řídil stavbu Petronas Twin Towers v Kuala Lumpur nebo Reda Boumghara z Evropské centrální banky, který s námi nasdílí vizi, jak Machine Learning ovlivní cesty do vesmíru.Celý program naleznete na www.pmkonference.cz.

Členové komory PMI/IPMA/KPM mají slevu 30 % z ceny vstupenek (registrujete se jako členové KPM).

Co jsou novinky letošního ročníku?

  • Konference bude překládaná do angličtiny, aby se mohli zúčastnit i kolegové ze zahraničí.
  • Kvůli Covid proběhne letošní ročník hybridní formou. Nejlepší zážitky si odnesete při osobní účasti. Užijete si báječnou atmosféru, skvělý program a určitě potkáte i řadu přátel. Pokud osobní účast nepreferujete, nebo pokud se osobně účastnit nemůžete, rádi vás organizátoři přivítají online. I takto si vychutnáte obsah letošní konference a budete zapojeni do diskuse. Dostanete také dodatečnou 10% slevu z ceny vstupenek (při registraci dejte di poznámky, že budete online).

 
Pokud jste se ještě nepřihlásili, nyní je nejvyšší čas!

Celý program PM konference a registraci najdete na
www.pmkonference.cz.
 


 
Helios
  

- Inzerce -

Jak na řízení dat?

PCSBezpečnostní rizika se stále zvyšují. Tím spíš, že mnoho zaměstnanců díky současné situaci přešlo na práci z domova. Důraz na problém zabezpečení potvrzují i tři poslední studie nezávislé analytické společnosti Gartner.

  

- Inzerce -

Informační systém ABRA Gen podporuje efektivní výrobu, servis a prodej letadel

ABRASkupina OK Aviation Group zajišťuje prostřednictvím pěti dceřiných společností zákazníkům vše pro soukromé létání od výroby, prodeje značek PILATUS, PIPER, DYNAMIC, ADVANTIC a servisu letadel přes letový provoz až po letištní služby a pilotní výcvik. Firma hledala nástroj, který by jí pomohl efektivně řídit výrobní a servisní procesy a evidovat rozsáhlou dokumentaci na jednom místě.