facebook
Aktuality -> IT Business - 20. 8. 2019 10:38

11. ročník konference projektového řízení

projektové řízeníJak projektově uřídit a úspěšně zvládnout skutečně velké změny? Zásadní legislativní požadavky typu GDPR, velké technologické inovace, agilní či digitální transformace… A co teprve napohled malé změny, ze kterých se ovšem kvůli složitému prostředí společností a nepřehledné architektuře stávají projekty obludných rozměrů! Žijeme v době, kdy musí organizace pro své přežití občas čelit změnám, které překračují rozsah a komplexitu běžných projektů.Ani dobrý projektový manažer nemůže všechny nástrahy zvládnout sám. A kouzelná formule „Hrnečku dost!” také nepomáhá. Co dělat dál? Jak k takovým projektům a programům přistupují různé organizace a jednotliví manažeři si přijďte poslechnout a diskutovat na 11. ročník Konference projektového řízení s podtitulem Agilní transformace a jiné komplexní změny (aneb Co tě nezabije, to tě posílí).

projektové řízení

Na jaké řečníky se například můžete letos těšit?

  • Fredrik Lindberg je product area lead, Fredrika  ve společnosti Spotify. Spotify je přední světová služba na  streamování či podcasting hudby. V projektovém světě je také známá pro svůj specifický "Spotify agile model", který nám právě Fredrik přijede představit.
  • David Vrba je bývalý CEO společnosti 3M a chodí do firem jako Infopreneur. Co si pod tím představit? David se snaží všechny své dosavadní zkušenosti aplikovat u svých klientů a s nimi společně objevuje a inovuje jejich společnosti. O čem bude jeho příspěvek na Konferenci se dozvíte z videa; a anotace.
  • JUDr. Martin MAISNER, PhD., MCIARb - GDPR, které rezonovalo v minulém roce, máme všichni již perfektně nastaveno. Proto se letos s Martinem Maisnerem, rozhodcem pro velké komplexní projekty v IT, sportu a veřejných zakázkách, podíváme, co dalšího je na projektu ještě potřeba legislativně řešit - správné zasmluvnění!
  • Martin Klusoň - stálice mezi přednášejícími, generální ředitel, čestný prezident a spoluzakladatel Komory Projektových Manažerů. Martin Klusoň nás letos provede imaginární společností Utopia s.r.o. Společností, která prošla úspěšnou agilní transformací.

Kompletní přehled řečníků a programu naleznete na https://www.pmkonference.cz/2019/prednasejici/

projektové řízení

3 důvody proč jít na Konferenci projektového řízení:

  1. Informace z projektového světa - od reálných lidí z praxe z ČR i zahraničí se dozvíte spoustu nového z PM světa.
  2. Nejste v tom sami - u kafe zjistíte, že ostatní PM mají na projektech podobné problémy jako vy.
  3. Networking - 250 a více účastníků, se kterými se můžete seznámit a sdílet zkušenosti z projektů.

Cena plná: 8 900 bez DPH
Info a registrace na webu: www.pmkonference.cz/2019/registrace/


 
  

- Inzerce -

Září – měsíc bezpečnosti se Sophos Central

Nepropásněte sérii webinářů zaměřených na aktuální bezpečnostní trendy a jednotnou správu zabezpečení vaše IT – každé pondělí a zdarma.