Aktuality -> IT společnost - 21. 2. 2008

Společnost EMC posílila o nové manažery

Česká pobočka společnosti EMC posílila svůj tým o nové manažery pro podporu obchodní a marketingové činnosti na tuzemském trhu. David Matějů (35), Commercial Technology Consultant (technologický konzultant pro komerční sféru), vystudoval sociologii na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Poté pracoval pro různé společnosti v oblasti vývoje software (AVIT, Computer Associates, Compaq Computer) jako konzultant pro rozvoj obchodu a prodeje technologií. Před angažmá ve společnosti EMC působil David Matějů ve společnosti Oracle Czech, kde byl zodpovědný za předprodejní podporu aplikačního serveru, portálových technologií a integrace. Ve svém volném čase se Matějů věnuje cestování, k jeho dalším koníčkům patří hudba a motokáry.



Na pozici Client Solutions Direktor (ředitel pro zákaznícká řešení) nastoupil Luděk Šafář (31). Luděk vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy Ekonomické v Praze. Během své profesní kariéry pracoval pro společnosti Microsoft, SUSE Linux a Novell, v posledně dvou jmenovaných na pozici Professional Services Manager, resp. Services Team Leader. Před nástupem do společnosti EMC působil Luděk Šafář v konzultační společností Equica jako obchodní ředitel. Dlouhodobě se specializuje na oblast poskytování služeb zákazníkům v oblasti informačních technologií a jejich návaznosti na obchodní procesy v korporátní i veřejné sféře. Mezi jeho koníčky patří turistika a cestování.


 
  

- PR -

Přechod na Impossible Cloud

přinesl společnosti VYSCO nižší a lépe predikovatelné náklady


Společnost VYSCO plus s.r.o. je dodavatelem služeb a výpočetní techniky od roku 1991. Cílí zejména na podnikovou sféru v mnoha oborech včetně např. výroby, velkoobchodu, maloobchodu, zdravotnictví, sociálních služeb či školství. Svojí činností pokrývá veškeré IT oblasti od konektivity přes síťovou infrastrukturu, servery a koncové body, technickou podporu až po cloudové služby. 

  

- PR -

Jak ušetřit 50 % času vaší mzdové účetní?

Seznamte se s Emmou


Každý začátek roku je pro mzdovou účetní noční můrou. Desítky zaměstnanců nosí daňová prohlášení často neúplná nebo špatně vyplněná. Mzdová účetní je musí opravovat, znovu se zaměstnanci podepisovat a také archivovat. Když se k tomu přidají nové žádosti o slevy na děti nebo žádosti o vrácení daní v rámci ročního zúčtování daně, tráví mzdová účetní velké množství času zcela zbytečnou administrativou. Právě proto vznikla Emma – webová aplikace, která proměňuje mzdovou agendu v jednoduchou a přehlednou digitální zkušenost. Vyvinuli ji v TPA proto, aby ušetřila čas, nervy a hromady papíru.