Aktuality -> Komunikace a sítě - 26. 8. 2016

Novinka Cisco Meeting Server umožňuje propojení různých platforem pro videokonference

Cisco Meeting Server (ilustrační)Společnost Cisco představila nový produkt Cisco Meeting Server, který dokáže propojit firemní nástroje pro videokonference všech velkých výrobců. Umožňuje tak propojit formou videokonference uživatele nástrojů WebEx, Jabber, Skype for Business, Polycom, Avaya a dalších. Připojit se lze přes mobilního klienta i WebRTC. Cisco Meeting Server je schopen současně podporovat až 96 videokonferenčních hovorů ve vysokém rozlišení. Za novým produktem stojí tým, který vzešel z letošní akvizice společnosti Acano.



„Komunikace ve firmě, případně mezi různými firmami, často narážela na nekompatibilitu jednotlivých nástrojů. Několik členů mělo WebEx, další chtěli skypovat, část by nejraději komunikovala ze svého iPhonu a zbytek používal jiná řešení. My jsme se rozhodli, že tyto překážky odstraníme a každý se může připojit pouhým kliknutím na vygenerovaný link. Každý se připojí ze svého oblíbeného prostředí nebo platformy ke společnému jednání,“ představil novinku Ivan Sýkora, produktový specialista společnosti Cisco.


 
  

- PR -

Repasovaný notebook: Proč je chytřejší volba než nový?

Za deset tisíc korun dnes v obchodě pořídíte nový notebook se základním výkonem a plastovým tělem. Za stejné peníze ale můžete mít repasovaný stroj se skvělým výkonem, který původně stál i čtyřicet tisíc. Není to překlep a není to háček. Pojďte se podívat, proč si repas zaslouží vaši pozornost.

  

- PR -

Díky digitalizaci zvládneme více zakázek se stejným počtem servisních techniků,

říká Jana Dupalová, manažerka kvality společnosti ERILENS


Ing. Jana Dupalová je manažerkou kvality ve společnosti ERILENS, která se zabývá instalací a servisem stropních zvedacích systémů pro imobilní osoby. Dříve se v této firmě potýkali s extrémním množstvím administrativy v papírové podobě, která zdržovala servisní techniky a komplikovala plánování. Problémem byla i chybovost, nepřehlednost a složitý přístup k potřebným informacím. Proto firma hledala způsob, jak celý proces evidence zakázek zefektivnit. Optimální řešení našla v systému Digio, díky kterému nastoupila cestu od papírování k digitálnímu servisu.