Aktuality -> IT společnost - 24. 3. 2006

Nová posila D-Linku

hana_dvorska_612.jpgSpolečnost D-Link Česká republika od března posílila Ing. Hana Dvorská (29). Do D-Linku na stoupila na pozici Key Account Manager, ve které bude zodpovědná za komunikaci se zákazníky. Hana Dvorská vystudovala Vysokou školu ekonomickou, fakultu podnikohospodářskou. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti telekomunikací, naposledy působila v Telenor Networks. Ing. Dvorská je svobodná, mezi její záliby patří jízda na kole, windsurfing, squash, cestování, jazyky a psychologie.

 
  

- PR -

Nasazení AI balancuje mezi výkonem a zranitelností

V aktuálním vydání IT Systems jsme se opět zaměřili na využití AI v podnicích, které má mnoho různých podob. Jednu z nich vidíte hned na titulní straně obálky, kde Martin Šťastný, ředitel vývoje Vision ERP, přestavuje AI asistentku Viana. S Martinem jsme si povídali nejen o tom, co Viana umí, ale především nás zajímalo, jak AI v ERP systému Vision pracuje s kontextem, daty a odpovědností.

  

- PR -

WMS Forum 2026 aneb moderní logistika v praxi, nejen na slidech

Jak dnes fungují moderní sklady řízené pomocí WMS a automatizačních technologií? Konference WMS Forum 2026 pořádaná společností KODYS nabídne odborný program zaměřený na digitalizaci skladů, mobilní technologie a automatizaci logistických procesů. Součástí akce budou také návštěvy reálných skladových provozů firem Madal Bal a DF Partner.