Aktuality -> IT společnost - 26. 10. 2007

Microsoft posílil komunikační tým

Microsoft_Miroslav_Hazer_74.jpgSpolečnost Microsoft představila novou posilu svého komunikačního týmu, kterou se stal Miroslav Hažer. Mirek bude v rámci své nové pozice PR Consultant spolupracovat s Janou Vávrovou na dalším posílení a zefektivnění produktového PR a současně bude pomáhat s podporou projektů korporátní komunikace. Mirek přináší do Microsoftu bohaté zkušenosti z oblasti PR a marketingové komunikace, které získal především v PR agentuře Mmd, kde se několik let staral o IT klienty jako Intel, Lenovo, IBM, OKI Printing Solutions, či telekomunikační společnosti jako GTS Novera a Interoute. Kromě agenturního prostředí působil Mirek jako PR Manager čínské telekomunikační firmy ZTE Corporation a v logistice Rádia Svobodná Evropa. Mirek je svobodný a mezi jeho záliby patří zejména fitness, umění a cestování.

 
  

- PR -

Pro úspěšné nasazení AI v podniku

není rozhodující volba modelu, ale struktura a kvalita a datového prostředí


Zavádění umělé inteligence v organizacích se často redukuje na výběr konkrétního modelu nebo AI asistenta. Diskuze se točí kolem jejich schopností, výkonu a dostupnosti. Z pohledu podnikové praxe je to ale vedlejší téma. Skutečná otázka totiž nezní, jakou AI organizace používá. Správná otázka je: Jaká data má AI k dispozici? V praxi se ukazuje, že rozhodujícím faktorem není volba modelu, ale kvalita a struktura datového prostředí, do kterého je AI integrována. Právě to rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu většiny AI projektů.

  

- PR -

Úspěch v e-commerce stojí na datech a logistice

Pomohou řešení Pimics a DLD


Dnes už v e-commerce nerozhoduje jen cena či vzhled vašeho e-shopu. O úspěchu stále více rozhodují kvalitní produktová data, schopnost rychle reagovat na změny a logistika bez zbytečných prodlev. A právě tyto vysoké nároky současných zákazníků lze uspokojit s pomocí řešení Pimics a DLD.