Aktuality -> IT společnost - 11. 5. 2007

AutoCont posiluje v oblasti ITIL

Autokont_Vana_719.jpgSpolečnost AutoCont CZ divize Systémové a Aplikační Infrastruktury (SAI) má novou posilu v oblasti Enterprise Information Technology Managementu. Na pozici vedoucího skupiny EITM nastoupil pan Vladimír Váňa, které dříve pracoval v AutoContu v divizi ITSM jako senior konzultant pro oblast poskytování IT služeb. Pan Vladimír Váňa patří ke známým odborníkům pro oblast ISO/IEC 20000. Společně s V.Váňou přechází do oblasti EITM i pan Petr Poplstein.

 
  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.

  

- PR -

Nasazení AI balancuje mezi výkonem a zranitelností

V aktuálním vydání IT Systems jsme se opět zaměřili na využití AI v podnicích, které má mnoho různých podob. Jednu z nich vidíte hned na titulní straně obálky, kde Martin Šťastný, ředitel vývoje Vision ERP, přestavuje AI asistentku Viana. S Martinem jsme si povídali nejen o tom, co Viana umí, ale především nás zajímalo, jak AI v ERP systému Vision pracuje s kontextem, daty a odpovědností.