GEOS využívá BYZNYS Win k identifikaci volajícího

byznys_win_geos_730.jpgFirma GEOS AGT implementovala systém BYZNYS Win. Při implementaci byl kladen důraz na centralizaci datové základny včetně on-line zpracování všech poboček. V součastné době tak přistupuje do systému 32 uživatelů. Společnost kromě základních ekonomických modulů začala využívat i modul CRM. Pomocí tohoto modulu dochází k automatizovanému přenosu informací mezi systémem BYZNYS Win a ústřednou. Obsluha má tak možnost okamžitě identifikovat volajícího a získat všechny potřebné informace již před zahájením hovoru.

 
  

- PR -

Nasazení AI balancuje mezi výkonem a zranitelností

V aktuálním vydání IT Systems jsme se opět zaměřili na využití AI v podnicích, které má mnoho různých podob. Jednu z nich vidíte hned na titulní straně obálky, kde Martin Šťastný, ředitel vývoje Vision ERP, přestavuje AI asistentku Viana. S Martinem jsme si povídali nejen o tom, co Viana umí, ale především nás zajímalo, jak AI v ERP systému Vision pracuje s kontextem, daty a odpovědností.

  

- PR -

WMS Forum 2026 aneb moderní logistika v praxi, nejen na slidech

Jak dnes fungují moderní sklady řízené pomocí WMS a automatizačních technologií? Konference WMS Forum 2026 pořádaná společností KODYS nabídne odborný program zaměřený na digitalizaci skladů, mobilní technologie a automatizaci logistických procesů. Součástí akce budou také návštěvy reálných skladových provozů firem Madal Bal a DF Partner.