Aktuality -> IT Business - 8. 8. 2011

DC Concept změnil sídlo

Společnost DC Concept, výrobce informačního systému QI a tvůrce specializovaných softwarových řešení, má od 27. července 2011 sídlo na nové adrese. Nové prostory svým dispozičním řešením a technickým vybavením vyhovují narůstajícím požadavkům, které jsou spojeny s růstem firmy. DC Concept přestěhoval svoji centrálu z menších prostor kancelářského komplexu Spielberk Office Centre, do dvou pater designově řešené budovy na ulici Páteřní v Brně – Bystrci. Ke změně sídla vedla především potřeba řešit nové požadavky, které plynou z rostoucího postavení informačního systému QI na českém trhu a s rozvojem firmy. Společnost také chtěla poskytnout zaměstnancům komfortní kancelářské prostory s místem pro odpočinek, a obchodním partnerům kvalitní zázemí pro obchodní jednání.



 
  

- PR -

2. ročník podujatia ManageEngine Meetup

Stretnutie IT odborníkov a praktikov v Bratislave


21. mája sa v Bratislave uskutoční stretnutie IT špecialistov, systémových administrátorov a IT lídrov zodpovedných za rozvoj a bezpečnosť technologickej infraštruktúry. Druhý ročník podujatia ManageEngine Meetup ponúka jedinečnú príležitosť získať praktické vedomosti, oboznámiť sa s osvedčenými implementáciami a vymeniť si skúsenosti s odborníkmi a používateľmi riešení ManageEngine.

  

- PR -

WMS Forum 2026 aneb moderní logistika v praxi, nejen na slidech

Jak dnes fungují moderní sklady řízené pomocí WMS a automatizačních technologií? Konference WMS Forum 2026 pořádaná společností KODYS nabídne odborný program zaměřený na digitalizaci skladů, mobilní technologie a automatizaci logistických procesů. Součástí akce budou také návštěvy reálných skladových provozů firem Madal Bal a DF Partner.