KARAT bude řídit výrobu obalů

Společnost MAT-Obaly se sídlem v Prievidzi podepsala smlouvu na dodávku informačního systému IS KARAT pro řízení svých výrobních provozů v Prievidzi, Žilině a Prešově. Dodavatelem informačního systému bude přímo generální zastoupení výrobce IS KARAT pro Slovenskou republiku společnost KARAT Slovakia. Implementace systému by měla společnosti MAT-Obaly zaručovat ostrý provoz systému od konce března roku 2008. Systém bude používat od začátku provozu 20 současně přistupujících uživatelů s tím, že se předpokládá rozšiřování systému v souladu s dalším plánovaným růstem společnosti.



 
  

- PR -

Promise Group CSP: váš náskok s Microsoftem

Digitální byznys se neustále mění. Kdo chce růst, potřebuje silné zázemí, jistotu a chytrá řešení, která fungují v praxi. V Promise Group CSP neslibujeme zaručené cesty k úspěchu, ale pomáháme je tvořit vám přímo na míru. Jsme jedním z 20 největších CSP distributorů Microsoftu na světě a držíme přes 50 % tržního podílu prodeje Azure.

  

- PR -

Přechod na Impossible Cloud

přinesl společnosti VYSCO nižší a lépe predikovatelné náklady


Společnost VYSCO plus s.r.o. je dodavatelem služeb a výpočetní techniky od roku 1991. Cílí zejména na podnikovou sféru v mnoha oborech včetně např. výroby, velkoobchodu, maloobchodu, zdravotnictví, sociálních služeb či školství. Svojí činností pokrývá veškeré IT oblasti od konektivity přes síťovou infrastrukturu, servery a koncové body, technickou podporu až po cloudové služby.