facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 10. 3. 2023

Druhý displej na cesty

Vyzkoušeli jsme přenosný monitor Philips 16B1P3302

Philips 16B1P3302Lidé stále častěji pracují na cestách nebo mimo stan­dard­ní kan­ce­lá­ře a jejich pri­már­ním pra­cov­ním nástro­jem je notebook. Jeho pra­cov­ní plocha je ale velmi omezená, a proto v posledních letech vidíme velký rozmach tzv. doko­va­cích moni­to­rů, které umožňují notebook v kanceláři jednoduše propojit s externím displejem, který nabídne nejen velkou pracovní plochu, ale také dobíjení, propojení do sítě a s různými periferiemi. Jenže takový monitor si s sebou jednoduše neodnesete. Při práci na cestách, v terénu, nebo například při prezentaci u zákazníka se opět musíte spokojit s malým displejem notebooku. Pokud ovšem nemáte po ruce elegantní přenosný monitor, jako je Philips 16B1P3302, který jsme měli možnost vyzkoušet v praxi. 
  

- PR -

Chytřejší sítě, bezpečnější firewally

Role AI ve firewallech a cloudové platformě Nebula od Zyxel Networks


V poslední době se neustále mlu­ví o umělé inteligenci a o tom, jak všechno změní. Ve spo­leč­nos­ti Zyxel Networks jsme toho názoru, že ačkoliv umělá inte­li­gen­ce bude nepochybně hrát stále větší roli, nepředstavuje vlastně úplnou novinku. Umě­lou inteligenci (AI) a strojové učení (ML) totiž naše platforma Nebula pro správu sítí v cloudu používá už nějakou dobu.

  

- PR -

Jak si vedou české firmy v kybernetické bezpečnosti

Praktické zkušenosti z oblasti etického hackingu a penetračního testování


Komplexní zabezpečení pod­ni­ko­vé infrastruktury, počínaje výpočetními systémy přes úložná řešení, až po komunikační linky není jednoduchá záležitost. S větší či menší úspěšností se o to snaží každá organizace.