facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 3. 10. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Portál JenPráce.cz nabízí vlastní náborový systém JenHunter

Jeden z největších portálů s nabíd­kou pracovních míst v Česku, JenPráce.cz, nově nabízí HR pracov­ní­kům vlastní náborový systém, který nese jméno JenHunter. Systém má jednoduché rozhraní a nabízí řadu funkcí, které zefektivní hledání těch nejlepších kandidátů. Navíc eliminuje riziko chyb v procesu náboru.Mezi klíčové funkce náborového systému JenHunter patří tvorba nových inzerátů i správa stávajících, možnost hromadných odpovědí či přeposílání profilů dalším členům náborového týmu. Systém lze integrovat s dalšími náborovými softwary.

Uživatelské prostředí bylo záměrně zvoleno co nejčistší, aby se uživatel rychle zorientoval a nic jej nerozptylovalo. Cloudové řešení umožňuje práci kdykoliv a odkudkoliv. Pro firmy s aktivní inzercí na portálu JenPráce.cz je náborový systém JenHunter zdarma.

„S naším náborovým rozhraním JenHunter si klademe za cíl poskytnout HR oddělením firem i ostříleným headhunterům efektivní nástroj, aby jim už žádný slibný kandidát neunikl,“ popisuje Anna Kevorkyan, CEO JenPráce.cz. „JenHunter je škálovatelné řešení, takže si v něm snadno roztřídí jednotky i stovky kandidátů. Jednoduché rozhraní pomáhá eliminovat chyby a každý HR pracovník se v něm snadno a během pár hodin naučí perfektně pracovat,“ dodává Anna Kevorkyan.