facebook

Ensemble, aneb jak zrealizovat integrační projekt

Ensemble je komplexní integrační platforma, která přináší schopnosti potřebné pro rychlou realizaci integračních iniciativ v podnicích. Představuje prostředek pro vytváření nových strategických obchodních řešení, která využívají funkcionalitu stávajících aplikací, umožňují plánování nových obchodních postupů a integrují data napříč celým podnikem.

Ensemble patří do portfolia společnosti InterSystems, společně s objektovou, vícerozměrnou databází Caché, s níž sdílí velké množství technologií. Lze jej klasifikovat jako řešení typu enterprise application integration. Pro Ensemble je typická komplexnost integrační platformy s architekturou, která je dostatečně silná na rychlou a efektivní integraci i těch nejsložitějších systémů.
Zatímco řada konkurenčních platforem vznikla postupným propojováním původně samostatných, úzce zaměřených řešení (např. IBM WebSphere), Ensemble byl navržen jako ucelená platforma opírající se o databázový stroj Caché. K jeho hlavním konkurentům tak patří obdobně navržená, rozsáhlá komponentová řešení, jako jsou SAP NetWeaver nebo Oracle Integration.
Platforma Ensemble zaznamenala v průběhu posledních tří let výrazný pokrok při praktických aplikacích po celém světě. V roce 2007 byla analytickou agenturou Gartner zařazena do kvadrantu lídrů v oblasti aplikační infrastruktury pro projekty kompozitních aplikací. 
  

- Inzerce -

Zaměstnání: Programátor a kodér Brno

programátor a kodér BrnoBaví vás dělat weby a chcete profesně růst? Hledáme programátora / kodéra pro webové studio Brno na trvalý úvazek (HPP), nebo jiný (IČO, DPP, DPČ a další). Znalost CMS WordPress nebo Joomla výhodou.

  

- Inzerce -

Zahrajte si s hvězdami budoucnosti

CZECH CLASSICTurnaj Czech Classic se uskuteční 16.–21. června 2019 v GR Kaskáda jako součást Pro Golf Tour, jednoho ze čtyř oficiálních satelitů European Tour. Program kromě turnaje pro profesionály a nejlepší české amatéry zahrnuje i bohatý doprovodný program včetně tradičního turnaje partnerů s nejlepšími profesionálními hráči Pro Golf Tour, tzv. Pro-Am.