facebook
Aktuality -> IT společnost - 11. 3. 2009 11:51

CÍGLER SOFTWARE na veletrhu CeBIT 2009 úspěšně představila pokladní systém Prodejna S5

Max Hu (FAMETECH Inc., Tchaj-wan) Ĺubomír Šimko (ELCOM, Slovensko) a Zdeněk Palla (CÍGLER SOFTWARE)Na letošním ročníku veletrhu informačních technologií CeBIT představila firma CÍGLER SOFTWARE na stáncích partnerských společností ELCOM (Slovensko) a FAMETECH (Tchaj-wan) návštěvnické veřejnosti nejnovější verzi pokladního systému Prodejna S5 v lokalizaci pro zahraniční trhy.
Prodejna S5, vítěz prestižní soutěže Microsoft Industry Awards 2008 v kategorii Maloobchod & Velkoobchod a držitel ocenění IT Produkt roku 2008, je robustní PC pokladní systém určený pro široké spektrum prodejen: od drobných provozoven a stylových butiků s jedním či několika pokladními místy až po rozsáhlé prodejny a nadnárodní prodejní řetězce.

Využití najde všude tam, kde je požadována maximální ergonomie práce a nadstandardní funkce pro podporu prodeje (slevy, soutěže apod.). Stavebnicová architektura a snadná rozšiřitelnost (škálovatelnost) předurčují Prodejnu S5 i pro nasazení do maloobchodních řetězců, vyžadujících centrální správu dat a vzdálený monitoring všech prodejen až na úroveň pokladen.

Prodejna S5 může fungovat samostatně nebo ve spojení s informačními systémy Money S5 nebo Microsoft Dynamics NAV. Podle typu a on-line či off-line dostupnosti si Prodejna S5 synchronizuje data s informačním systémem. Probíhá tak výměna dat o stavu zásob, skladů, ceníkových slev či slevových údajů z adresáře. Pokud je komunikace přerušena, prodej bez omezení pokračuje a informace jsou synchronizovány zpětně.

V rámci veletrhu CeBIT 2009 byl systém Prodejna S5 předváděn na nejnovějších modelech POS zařízení typu „touch display“ (dotykový displej), pro které má přizpůsobené uživatelské rozhraní s maximální podporou snadné obsluhy a prodeje.
FAMETECH.jpg
Max Hu (FAMETECH Inc., Tchaj-wan) a Zdeněk Palla (CÍGLER SOFTWARE)

ELCOM.jpg
Ľubomír Šimko (ELCOM, Slovensko) a Zdeněk Palla (CÍGLER SOFTWARE)

O společnosti CÍGLER SOFTWARE
Společnost CÍGLER SOFTWARE, a.s., která je s více než 60 000 instalacemi Money S3 lídrem trhu ekonomických systémů pro živnostníky a menší střední společnosti v České a Slovenské republice. doplnila v roce 2007 svoje portfolio o rychlý a moderní informační systém Money S5. CÍGLER SOFTWARE je současně významným výrobcem a dodavatelem pokladních systémů. Společnost je od roku 2003 certifikovaná podle norem ISO 9001:2000, v roce 2005 se zařadila do výběru Českých 100 nejlepších a v roce 2007 mezi TOP 100 českých IT společností. CÍGLER SOFTWARE rovněž dosáhla nejvyšší úrovně certifikace od společnosti Microsoft – Microsoft Gold Certified Partner.

Kontakt v případě zájmu o bližší informace
Tomáš Bobek, marketingový manažer CÍGLER SOFTWARE, a.s.,
Rostislavovo nám. 12, 612 00 Brno,
tomas.bobek@csw.cz, www.money.cz, tel. +420 549 522 511