facebook LinkedIN LinkedIN - follow

ALVAO Inspiration Day 2019

ALVAO Inspiration Day 2019ALVAO Inspiration Day je především o komunitě lidí, kteří se nebojí posouvat svá oddělení dopředu. Načerpejte inspiraci od českých manažerů i světových autorit v oblasti ITSM.V letošním roce se můžete těšit na množství přednášek a workshopů na tato témata:
  • Autorský vhled do ITIL 4
  • Digitální transformace prakticky a pragmaticky
  • Service management v Cloudu podle Microsoftu
  • Řízení kvality v IT   

„ALVAO Inspiration Day nabízí příležitost potkat se s mnoha zajímavými lidmi z různých firem, kteří řeší podobné věci jako my.“
Václav Chaloupka, ComAp, a.s


Phil_kontrast_modry_350x350.jpgPhilip Hearsum

ITSM Portfolio Manager, AXELOS Global Best Practice
 
V oblasti IT Service Managementu se pohybuje 15 let. V současné době má v Axelos zodpovědnost za akademickou sféru v rámci portfolia Best Management Practice. Je jedním z architektů očekávané verze ITIL 4. Chcete o novém ITILu vědět více? Zeptejte se přímo autora.Jasnik_kruh_grey_zrcadlo.jpgDaniel Jasník

Modern Service Management Consultant, Microsoft

Cloud Operating Model – Jak se musí změnit provozní model (ITSM) pro Cloudové služby?

Daniel Jasník poskytuje své odborné znalosti pro vývoj, zlepšení, integraci, měření a report procesů ITSM s důrazem na neustálé zlepšování služeb. Během svého poradenství se zaměřuje na digitální transformaci a na plné využívání služeb Cloudu.


koznar_kruh.jpgJakub Kožnar

IT manažer, Contipro
 
Řízení údržby aneb CMMS

Jakub Kožnar pracuje v oboru informačních technologií od roku 2000, nyní řídí podnikové IT české farmaceutické firmy Contipro. Ve své přednášce se s námi podělí o zkušenosti s využitím service desku v ne zcela běžných oblastech, jako je například řízení údržby.

kruczek2.jpgAleš Kruczek

Information Technology and Project Office Director, ALD Automotive

Robotizace procesů a řízení projektového portfolia

Aleš Kruczek v roce 2011 opustil vědeckou činnost na ČVUT, aby se stal ředitelem IT v ALD Automotive. Bude s námi sdílet zkušenosti s řízením projektového portfolia a tipy, jak plánovat projekty od strategické úrovně až po týdenní plány.

Hlavac_kruh_zrdcadlo.jpgJozef Hlaváč

IT manager, Moog Brno, s.r.o.
 
Transformace českého IT do americké korporace

Jozef Hlaváč působí v oblasti již více jak 18 let. V současné době pracuje jako IT manažer v Moog Brno (dříve Vues). Je zodpovědný za zavedení IT procesů a kompatibilitu s americkými bezpečnostními standardy.

Více informací a bezplatnou registraci najdete na stránkách www.alvao.cz/aid2019