Tisk

Webinář -> DOCU-X jako Business Process Management pro efektivní digitalizaci procesů

Od:  26.9.2023 09:00
Do:  26.9.2023 10:00
Stav:  Akce již skončila.
Místo:  online přes ZOOM ->https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_annkrChETmCW1jF5Jmc3Bg?utm_source=hs_email&utm_medium=email#/registration
Město:  online
Popis:  Otevíráme zákazníkům další možnosti, jak využít DOCU-X v jejich firmě naplno!

DOCU-X už není pouhé DMS, ale díky robustnímu nástroji pro modelování procesů také výkonné BPM. Mimo správu dokumentů lze DOCU-X využívat i jako portál pro schvalování téměř čehokoliv, co lze propojit přes API.

Přijměte naše pozvání a připojte se na informativní online setkání. Během hodinového interaktivního webináře vám Lukáš Kůra představí a ukáže nové možnosti systému DOCU-X. Díky integrovanému grafickému designeru můžete zdigitalizovat téměř jakýkoliv proces a tím ušetřit peníze, drahocenný čas váš i vašich kolegů.

Webinář bude také skvělou příležitostí se o DOCU-X dozvědět více přímo od zákazníka, společnosti PBW GROUP s.r.o., která má řešení implementované. Zjistíte, jak se s DOCU-X seznámili, jaké byly hlavní výzvy a zda se podařilo vyřešit všechna očekávání.
Pořadatel:  SOCOS IT s.r.o.
WWW stránka:  www.socosit.cz
Vstupné/konferenční poplatek:  registrace zdarma
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Webinář
Kategorie:  IT business
Kontaktní jméno:  alexandra.tomeckova@socosit.cz
Kontaktní telefon:  731868031
Kontaktní e-mail:  alexandra.tomeckova@socosit.cz
Přiložené soubory:  
IT_Systems_09_2023.png  
Mediální partner:    




© SystemOnLine, časopis IT Systems 2004, 2005