Tisk

ceBox Workspace - HYBRIDNÍ VIRTUÁLNÍ DESKTOP

Od:  14.2.2023 14:00
Do:  14.2.2023 15:00
Stav:  Akce již skončila.
Místo:  https://admin.webmeeting.cz/enrol/enrol/12823?code=deab2a46
Město:  online
Popis:  Webinář představí ceBox Workspace - řešení, které spojuje výhody centralizované administrace VDI a výpočetního výkonu klasických stolních počítačů nebo notebooků. Zní to zvláštně? Dost možná, ale ukážeme Vám řešení, které nevyžaduje masivní serverovou nebo cloudovou infrastrukturu, ale využívá výpočetní výkon stávajících počítačů a umožňuje komplexní monitoring a správu - viz https://wisper.io/en/cebox/

​​​​​​​​​​​​ceBox Workspace je kompatibilní s Vašimi stolními počítači a notebooky na pracovišti nebo v režimu homeoffice a usnadňuje správu všech počítačů a také uživatelů z jedné webové administrátorské konzole. Zvyšuje bezpečnost počítačů a šetří čas, který musí IT administrátoři věnovat správě počítačů.

ceBox Workspace má integrovanou vlastní VPN, umožňuje hromadné instalace OS/aplikací, aktualizace OS/aplikací, monitoring výkonu (CPU,HDD,RAM), vzdálenou pomoc uživateli, reporting atd.. Narozdíl od standartních VDI projektů cebox Workspace nevyžaduje investici do masivní serverové nebo cloudové infrastruktury.
Pořadatel:  Wisper Eastern Europe s.r.o.
WWW stránka:  https://wisper.io/en/cebox/
Vstupné/konferenční poplatek:  0
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Webinář
Kategorie:  IT profesionál
Kontaktní jméno:  Tomáš Pácal
Kontaktní telefon:  739 867 967
Kontaktní e-mail:  tomas.pacal@wisper.io
Mediální partner:  
© SystemOnLine, časopis IT Systems 2004, 2005