Tisk

Webinář: Automatizace a digitalizace HR oddělení

Od:  15.2.2023 10:00
Do:  15.2.2023 10:20
Stav:  Akce již skončila.
Místo:  online
Město:  online
Popis:  Jaké nástroje potřebují manažeři v oblasti řízení lidských zdrojů? Aplikace jako Teamio sice pomáhají řídit a usnadnit proces náboru, ale co dále? Jak probíhají interní procesy výběrového řízení, komunikace s uchazeči, archivace dokumentů či školení nově přijatých zaměstnanců?

Oddělení lidských zdrojů zpracovává velké množství různorodých informací, které jsou často vysoce důvěrné. Ve většině případů jsou data uchovávána v různých systémech a úložištích, které spolu často ani nekomunikují, tudíž je obtížné najít a spravovat požadované informace. Zároveň 80 % společností stále používá manuální papírové procesy.

V rámci webináře se zaměříme na automatizaci a digitalizaci HR oddělení ve firmě. Ukážeme Vám moderní nástroje pro snadnou a bezpečnou správu dokumentů a informací. Poradíme Vám, jak lze práci Vašeho personálního oddělení zefektivnit, podpořit automatizovanými workflow a jak být zároveň v souladu se všemi předpisy. Součástí bude živá ukázka ECM/DMS systému M-Files, lídra trhu dle společnosti Nucleus Research a vizionáře dle Gartnera.
Pořadatel:  Digital Resources a.s.
WWW stránka:  https://www.e-dms.cz/webinar-15-2-2023/
Vstupné/konferenční poplatek:  Zdarma po registraci
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Webinář
Kategorie:  Koncový uživatel
Kontaktní jméno:  Kristýna Jandová
Kontaktní e-mail:  info@digres.cz
Mediální partner:  
© SystemOnLine, časopis IT Systems 2004, 2005