Tisk

VMworld 2021

Od:  6.10.2021 00:00
Do:  7.10.2021 23:00
Stav:  Akce již skončila.
Místo:  On-line
Město:  -
Popis:  Základem úspěchu každého byznysu je v dnešní době schopnost inovovat a přizpůsobovat se požadavkům trhu, a to rychle. Dle výzkumu Forrester 88 % zástupců firem potvrzuje, že spokojenost zákazníků je přímo závislá na zlepšování a inovacích jejich aplikací. Více než polovina přitom ale říká, že firmy nejsou schopné nebo připravené inovovat rychle. Jak vyřešit tento i řadu dalších problémů firemního IT? Na to odpoví on-line konference VMworld 2021, která se koná ve dnech 6. a 7. října.

Během dvou dnů přednášek a školení budou moci zaregistrovaní účastníci poznat nejnovější technologie podporující podnikání a zavádění inovací – jak dodávat moderní aplikace a zabezpečit je, jak spravovat cloudy v jakémkoli prostředí, jak bezproblémově podporovat práci kdekoli, ale i jak urychlit podnikové inovace v multicloudovém světě.

Na účastníky čeká více než 600 inspirujících přednášek vizionářů z celého světa, zkušenosti stovek zákazníků, kteří používají produkty VMware k řešení svých nejpalčivějších problémů, ale i tutoriály a praktické workshopy s nejlepšími IT specialisty.

Globální konference VMworld, kterou každoročně pořádá společnost VMware, se letos díky pandemii koronaviru již podruhé uskuteční celá on-line. Díky tomu se stačí jednoduše zaregistrovat a vše pak sledovat z domova nebo kanceláře. Navíc přednášky budou k dispozici nejen živě, ale i ke zpětnému přehrání později. K dispozici jsou dva druhy vstupenek – General Pass je zcela zdarma a zaručí přístup na přednášky a odborné prezentace nebo interaktivní simulace na praktických cvičeních – stovky hodin obsahu na dosah ruky. Placený Tech+ Pass pak navíc nabízí přístup k odborníkům, nové tutoriály, lektorské workshopy na praktických cvičeních a 1:1 konzultace.
Pořadatel:  VMware
WWW stránka:  https://www.vmware.com/vmworld/en/index.html?src=em_614334b2450c0&cid=7012H000001KYtwQAG
Vstupné/konferenční poplatek:  zdarma
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Konference
Kategorie:  IT profesionál
Kontaktní jméno:  -
Kontaktní e-mail:  -
Mediální partner:  
© SystemOnLine, časopis IT Systems 2004, 2005