Tisk

IT Security trendy nejen v době COVIDu

Od:  26.11.2020 09:00
Do:  26.11.2020 12:00
Stav:  Akce již skončila.
Místo:  Online
Město:  Online
Popis:  Načerpejte nové informace ze světa bezpečnosti na naší virtuální akci, která proběhne prostřednictvím technologie Cisco Webex.

Víte, co aktuálně potřebují CISO a co bezpečnostní správci? Mezi top požadavky patří zajištění bezpečného vzdáleného přístupu zaměstnanců k firemním datům, potřeba zajistit práci ze spravovaných i nespravovaných koncových zařízení a také potřeba vše řídit podle granulárních politik zajišťujících právě přístup zaměstnanců k aplikacím a datům odkudkoliv.

V průběhu této konference Vás seznámíme s inovacemi, které přináší Cisco Secure architektura, a dozvíte se, co Vám může nabídnout Cisco jako leader v oblastech Zero Trust, WAN Edge či Enterprise Firewall. V neposlední řadě Vám také představíme novou platformu SecureX, která zásadním způsobem mění pohled bezpečnostních správců, incident responderů či SOC týmů na JEDNODUCHOST, VISIBILITU a EFEKTIVITU bezpečnostní infrastruktury.

Ať už se připojíte z Vaší firemní kanceláře, domácí pracovny či z kavárny, Cisco Webex Vám umožní účast na konferenci odkudkoliv. Akce proběhne ve čtvrtek 26.11.2020 formou kratších přednášek.
Pořadatel:  Cisco
WWW stránka:  https://www.cisco.com/c/m/cs_cz/training-events/webinars/cz-security-event/index.html
Vstupné/konferenční poplatek:  0
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Konference
Kategorie:  IT profesionál
Kontaktní jméno:  Lukáš Procházka
Kontaktní e-mail:  prochazka@madisonpa.cz
Mediální partner:  
© SystemOnLine, časopis IT Systems 2004, 2005