Tisk

The Future NOW: digitální konference ABSL

Od:  10.11.2020 09:00
Do:  12.11.2020 15:00
Stav:  Akce již skončila.
Místo:  Online
Město:  Online
Popis:  Nový normál. Digitální transformace a inovace s pomocí technologií, které umožní hladké fungování i v době mimořádných situací a krizí. Zavádění disruptivních obchodních modelů a strategií umožňujících expanzi i v časech stagnace či zpomalení ekonomiky. Rozvoj talentů v době umělé inteligence a většinové práce z domova. To jsou výzvy, které dnes stojí na čelních příčkách firemních priorit.
Jak a proč inovovat zaběhlé procesy? Jak přetavit současné bezprecedentní turbulentní časy ve výhodu a příležitost? Jak využít digitálních technologií a změnit způsoby práce i komunikace se zákazníky? Jak vzdělávat zaměstnance, čím je motivovat a jak spolupracovat s novými kolegy vybavenými umělou inteligencí? To je jen zlomek témat, kterým se bude věnovat 7. výroční konference ABSL ve dnech 10.-12. listopadu 2020. Letos se jí můžete zúčastnit online, z pohodlí své domácí kanceláře!

• Nejnovější trendy nastíní více než 60 specialistů na digitální transformaci, zavádění inovativních technologií, motivaci, vzdělávání a řízení zaměstnanců, designování pracovního prostředí a implementaci nových disruptivních strategií.
• Inspirativní projekty představí 70 expertů ze světa podnikových služeb, oboru, který do pěti let převezme v rámci české ekonomiky dominantní postavení.
• Zkušenosti s přechodem na nový normál a inovacemi světového byznysu předají profesionálové z místních IT, servisních a inovačních centrech mezinárodních společností.

Registrujte se a zúčastněte se konference roku o moderních službách a inovacích světových firem. Na programu je více než 60 online přednášek a 15 inspirativních videí v rámci samostatné sekce ABSL Akademie, která slouží k profesnímu rozvoji zaměstnanců IT, servisních a inovačních center, virtuální výstava partnerů konference, možnosti bezplatného koučingu v oblasti osobního rozvoje a mnohem, mnohem více!

K partnerům patří Skanska, Deloitte, The Hackett Group, McKinsey, EY, Accenture, Colliers, CTP, ScanService, Winshuttle a další.
Pořadatel:  ABSL
WWW stránka:  https://www.absl.cz/conference/
Kapacita:  1000 +
Vstupné/konferenční poplatek:  ZDARMA
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Konference
Kategorie:  IT business
Kontaktní jméno:  Helena Tabakovová
Kontaktní e-mail:  absl@absl.cz
Přiložené soubory:  
ABSL_Digital_Conference_.pdf  
Mediální partner:    
© SystemOnLine, časopis IT Systems 2004, 2005