Tisk

IT ve finančnictví

Od:  3.11.2020 09:00
Do:  3.11.2020 15:00
Stav:  Akce již skončila.
Místo:  Hotel Grandior
Město:  Praha 1
Popis:  Připravovaná legislativa týkající se bankovní identity přinese revoluci v digitalizaci klientských procesů pro soukromý i veřejný sektor. Jak se na tyto procesy připravují nejen banky, ale také systémy eGovernmentu jako je Národní bod pro identifikaci a autentizaci (NIA) a jaké budou jejich dopady ve spojení se zákonem o právu na digitální službu? Přijďte si poslechnout nejnovější informace v podání odborníků, kteří se přímo podílejí na vzniku této legislativy.

Konference však přinese mnohem víc.... Banky, pojišťovny a finanční instituce jsou leadery v zavádění nových technologií a umělé inteligence. Právě pro něj je připraven program plný zajímavých přednášek zaměřených na technologické inovace ve finančním sektoru, využití umělé inteligence, strojového učení a datové analýzy i na bezpečnost a právní rámec implementace nových technologií.

Konference proběhne v prezenční podobě (onsite) a zároveň bude steamována (online), volba formy účasti bude jen na vás. Pro registrované účastníky bude k dispozici také záznam akce.

Do 31. srpna 2020 VÝRAZNÁ PRÁZDNINOVÁ SLEVA!
Pořadatel:  Exponet s.r.o.
WWW stránka:  https://financnictvi.konference.cz/
Vstupné/konferenční poplatek:  1.300,- Kč DPH do 31.8. 1.800,- Kč DPH do 30.9. 2.000,- Kč DPH od 1.10.
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Konference
Kategorie:  IT profesionál
Kontaktní jméno:  Iveta Kozáková
Kontaktní e-mail:  iveta.kozakova@exponet.cz
Mediální partner:    




© SystemOnLine, časopis IT Systems 2004, 2005