Tisk

Inteligentní automatizace strojů s použitím platformy KINGSTAR - akce je odložena, nový termín bude upřesněn

Od:  7.4.2020 09:00
Do:  7.4.2020 14:00
Stav:  Akce již skončila.
Místo:  Národní technické muzeum - přednáškový sál
Město:  Praha
Popis:  Pozor - akce je odložena, nový termín bude upřesněn.

Platforma KINGSTAR je na evropském trhu jediný skutečně otevřený software pro automatizaci strojů a vytváření inteligentních ovladačů, který plní koncepci Průmysl 4.0 a IoT.

Pro jeho uvedení na český trh připravil distributor, společnost dataPartner, odbornou konferenci s názvem „Inteligentní automatizace strojů s použitím platformy KINGSTAR – kompletní softwarová ‘Plug-and-play‘ platforma pro real-time řízení pohybu a strojové vidění na bázi IPC“, která se skuteční 7. dubna 2020 v přednáškovém sále Národního technického muzea v Praze.

Konference je určená pro technické ředitele, vývojáře a konstruktéry, kteří se zabývají problematikou řadičů pro CNC a pohony, robotikou nebo výrobou testovacích, kontrolních, balicích a dalších strojů. Odborníky jistě zaujme, že platforma KINGSTAR hardwarově nezávislá, ovládá hardware různých značek a je kompatibilní s řadou standardů pro integraci aplikací. V běžných průmyslových počítačích poskytuje vynikající kvalitu řízení s přesností real-time, zároveň nahrazuje veškerou signálovou proprietární kabeláž strukturovanou kabeláží sítě EtherCAT. Zapojování komponent se provádí způsobem ‚Plug-and-play‘.

Pokud vás zajímá, čím je řešení od společnosti IntervalZero v oblasti automatizace strojů v dnešní době průlomové, jak garantuje zvýšení produktivity vývoje i údržby aplikací či zda lze do aplikací lehce přidávat další prvky řízení nebo protokoly třetích stran, přihlaste se na odbornou konferenci – registrace je spuštěná na webu datapartner.cz

O klíčových tématech včetně představení ukázky demo použití budou hovořit experti ze společnosti IntervalZero. Vstup pro odbornou veřejnost je zdarma.
Pořadatel:  dataPartner s.r.o.
WWW stránka:  www.datapartner.cz
Kapacita:  75
Vstupné/konferenční poplatek:  ZDARMA po vyplnění registračního formuláře
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Konference
Kategorie:  IT profesionál
Kontaktní jméno:  Ing. Jana Jánová
Kontaktní telefon:  +420 380 420 140
Kontaktní e-mail:  obchod@datapartner.cz
Přiložené soubory:  
Pozvanka_konference_KINGSTAR_dataPartner_042020.JPG  Pozvánka na konferenci
dataPartner_KINGSTAR_clanek_ITSystems.pdf  
Mediální partner:    
© SystemOnLine, časopis IT Systems 2004, 2005