Tisk

WeWork Labs Prague OFFICIAL OPENING + panelová diskuze

Od:  7.11.2019 18:00
Do:  7.11.2019 21:00
Stav:  Akce již skončila.
Místo:  WeWork Praha, budova DRN, Národní 135/14, Praha 1
Město:  Praha
Popis:  Společnost WeWork při příležitosti oficiálního otevření své startupové platformy WeWork Labs v Praze ve čtvrtek 7. listopadu pořádá panelovou diskusi s nadějnými startupisty Maxem Kozlovem či Hanou Fořtovou, kteří ve WorkLabs našli své působiště, a s Jakubem Nešetřilem, jenž se po prodeji své firmy Apiary společnosti Oracle může pochlubit jedním z nejúspěšnějších exitů v české historii. Diskuzí bude provázet pražská kurátorka WeWork Labs Sintija Meissner.

WeWork spuštěním pražské pobočky WeWork Labs veřejně zahajuje spolupráci s českými inovativními firmami a startupy, přičemž Česká republika byla do plánů expanze WeWork Labs zařazena coby teprve druhý stát v regionu střední a východní Evropy. To dokazuje potenciál zdejší startupové scény i vysokou úroveň a vyzrálost místních technologických firem.

WeWork Labs je celosvětová platforma určená pro startupy v raných fázích fungování a pro progresivní vizionářské firmy. Členům poskytuje na míru vytvořený program zahrnující intenzivní individuální koučink a mentoring, workshopy a růstové i vzdělávací programy pro jednotlivé členy týmu. Na rozvoj každého zapojeného startupu dohlíží lokální kurátor, který kromě mentoringu zajišťuje také propojování členů s investory či s globální sítí WeWork Labs, která čítá přes 75 poboček po celém světě.
Pořadatel:  WeWork Labs
WWW stránka:  https://weworklabsprague-officialopening.splashthat.com/
Vstupné/konferenční poplatek:  0
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Slavnostní otevření
Kategorie:  IT profesionál
Kontaktní jméno:  Michal Marek
Kontaktní e-mail:  michal.marek@fyi.cz
Mediální partner:  
© SystemOnLine, časopis IT Systems 2004, 2005