Tisk

Webnode - Den otevřeného kódu pro vývojáře a studenty

Od:  13.6.2019 17:00
Do:  14.6.2019 04:00
Stav:  Akce již skončila.
Místo:  Hlinky 70
Město:  Brno
Popis:  Společnost Webnode, tvůrce nástroje na tvorbu webových stránek pro každého, opět připravil pro vývojáře a studenty unikátní příležitost nahlédnout do svého kódu. V rámci Dne otevřeného kódu, který se koná 13. června 2019 v Brně, mohou účastníci nahlédnout do procesu tvorby nástroje Webnode, který denně využívají miliony lidí na celém světě. Návštěvníky čeká netradiční odpoledne a večer v zajetí kódu, hlavolamů a dobrého jídla a piva.

Akce pro vývojáře a studenty se uskutečnila už v loňském roce a měla velký úspěch. Účastníci si mohou prohlédnout pracoviště společnosti Webnode. Zjistí, na čem vývojáři firmy právě pracují, čekají je hlavolamy, a to jak pracovní, tak deskové a také zábava ve společnosti starých dobrých dosovských her jako je Wolfenstein, Prince of Persia a další. Nebude chybět grilování na střeše budovy a ochutnávka piva z minipivovarů.

Den otevřeného kódu se koná 13. června 2019 na adrese společnosti Webnode, Hlinky 70, Brno od 17 hodin. Zájemci se mohou registrovat na www.nelamsihlavu.cz, kde také najdou další informace k akci a o společnosti Webnode.
Pořadatel:  Webnode
WWW stránka:  www.nelamsihlavu.cz
Vstupné/konferenční poplatek:  zdarma
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Workshop
Kategorie:  IT profesionál
Kontaktní jméno:  Zuzana Marková
Kontaktní e-mail:  zuzana.markova@webnode.com
Přiložené soubory:  
Open_day_facebook_.png  
Mediální partner:  
© SystemOnLine, časopis IT Systems 2004, 2005