facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Lenovo je oficiálním partnerem Ducati 2020 Superbike společně s Aruba.it

LenovoSpolečnost Lenovo oznámila celosvětové partnerství se společností Aruba.it v oblasti technologických řešení a Ducati, světovým lídrem na poli inovací motocyklů. Noví sponzoři sezóny Superbike 2020 byli oznámeni na autodromu Imola v Itálii.


V rámci partnerství bude značka Lenovo společně s Aruba.it viditelná na motocyklech Ducati, vybavení jezdců, marketingových a traťových prospektech. Servery a úložiště Lenovo Data Center Group umožní uskutečnění mistrovství jak na trati, tak mimo ni díky kompaktnímu, výkonnému a všestrannému serveru ThinkSystem SE350, který je srdcem celého řešení. SE350 je ideální závodní server. Zvládne specifické požadavky tohoto prostředí a je dostatečně přenosný, aby mohl být přemístěn i na příští globální závod.

„Jsme rádi, že můžeme být součástí tak prestižní události jako je Mistrovství světa Superbike ve spolupráci s Aruba.it Racing-Ducati,“ komentuje Alessandro de Bartolo, generální ředitel společnosti Lenovo Data Center Group pro Itálii. „Díky chytřejší technologii můžeme Aruba.it pomoci s jejich návrhy, výrobou i s procesem sledování stop.“

Stefano Cecconi, generální ředitel Aruba a ředitel týmu Aruba.it Racing-Ducati říká: „Jsme nadšeni, že se Lenovo, jakožto významné jméno v oblasti IT, stalo součástí Aruba.it Racing-Ducati. Toto sponzorství poukazuje na silný vztah, který mezi technologií a výkonem existuje, stejně tak mezi sportem a podnikáním – a data centrové řešení stojí v popředí. Vše se uskutečnilo, protože klademe důraz na stejné hodnoty – inovace, výkon a spolehlivost. Nyní jsme partneři nejen v IT, ale i na trati.“

Společnost Lenovo již dříve spolupracovala s týmem Ducati v MotoGP jako přední technologický partner, kdy poskytovala počítače, tablety a vysoce výkonné servery.