facebook LinkedIN LinkedIN - follow

4 tipy na transformaci IT pro lepší podporu B2B

Jak posunete své podnikání na vyšší úroveň využitím nejnovějších technologií? Udělejte další krok směrem k digitální transformaci s Microsoft Dynamics 365 a Power Platform.


Zveme vás na seminář, na němž se dozvíte, jak celý ekosystém Microsoft BizApps a aplikace partnerů pomůžou vaší firmě rozvinout váš byznys.

Jedinečná příležitost setkat se s odborníky ze společnosti Microsoft a Allium!

Seminář

Informační systém pro B2B firmy

Nástroje Microsoftu pro digitální integraci

Program

Podnikové aplikace očima Microsoftu
Martin Winkler
Úvod do světa podnikových aplikací od Microsoftu • Dynamics 365: nástroje pro zlepšení provozní efektivity a zákaznické zkušenosti • Power Platform: digitalizuje procesy low-code způsobem

Zefektivněte distribuci a logistiku
Pavel Navrátil
Prognózování prodeje • Optimalizace skladových procesů • Automatizace logistiky

Spravujte všechny informace o svých produktech na jednom místě
Martin Opršal
Zrychlete a zlevněte správu informací o produktech pro všechny prodejní kanály pomocí jedinečného řešení PIM postaveného na Business Central. S PIMICS, vyvinutým společností Allium, byl na trh uveden první koncept „PIM-in-ERP“ jako řešení, které pomocí Microsoft technologií zefektivňuje práci s e-commerce, katalogy a produktovými feedy ve společnostech mající od pár tisíc do milionu produktů.

Nastupte na vlnu transformace
Zdeněk Opršal
Představení metody k identifikaci procesů jejichž optimalizace přinese ovoce nejrychleji. Úvod do postupů analýzy vedoucí k vyšší automatizaci procesů. Popis konkrétních kroků vedoucích k návrhu maximálního vytěžení technologií, usnadnění delegování odpovědnosti a kompetencí a ke změně kultury využívání digitálních technologií.

Začněte hned – využijte nové nástroje

Kulatý stůl

Těšíme se na vás v úterý 4. dubna 2023 od 9:00 v budově Microsoft s.r.o.

Přijďte načerpat inspiraci a prodiskutovat témata, která vás zajímají. To vše v příjemné atmosféře se zajištěným občerstvením.

Zaregistrovat k účasti se můžete zde.