facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Vybíráte nový ERP systém pro váš podnik?

Pomůžeme vám s výběrem a implementací systému

Vybíráte nový ERP systémNevíte si rady s informačním systémem? Chtěli byste jej modernizovat, nebo vyměnit za jiný? Svěřte se profesionálům – máme 20 let zkušeností s ERP systémy a jejich dodavateli. Zajistíme pro vás audit, výběr a implementaci ERP systému na profesionální úrovni vás provedeme úskalími ERP projektu.


Společnosti CCB a CVIS Consulting nabízí komplexní poradenské služby v oblasti IT:

  1. Audit IS/ICT – zpracujeme auditové zprávy o současném stavu IS/ICT ve společnosti, a navrhneme další postup s ohledem na možný budoucí vývoj společnosti i využívaných informačních systémů.

  2. Strategické řízení organizací – zpracujeme strategickou analýzu, stanovíme klíčové indikátory výkonnosti a jejich implementaci do podnikového prostředí.

  3. Procesní řízení organizací - zpracujeme procesní analýzu včetně procesní mapy a návrhy na zlepšení podnikových procesů.

  4. Výběrová řízení - realizujeme výběrová řízení na ERP systém a jeho dodavatele včetně zpracování zadávací dokumentace, vyhodnocení nabídek a stanovení potenciálních přínosů a rizik.

  5. Odborný dohled nad smluvním zajištěním projektu – provedeme korekci smluv předkládaných dodavatelem a navrhujeme nejlepší praktiky a garancí s cílem minimalizovat rizika smluvního vztahu a celkové náklady na vlastnictví pořizovaného řešení a souvisejících služeb (TCO).

  6. Odborný dohled nad implementací informačního systému – jsme účastni na řídícím výboru po celou dobu implementace ERP systému a plníme roli poradce při řešení sporných situací.

Pokud máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás prosím nejprve mailem na adrese grasgruber@ccb.cz.
Obratem se vám ozveme, probereme vaše potřeby a plány, domluvíme se na dalším postupu.