facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Universal Robots spustil unikátní službu Service360

Universal RobotsVšechna zařízení, která jsou na výrobní lince, někdy potřebují seřídit nebo opravit. Je to pouze otázka času. Přitom je často velmi složité zastavit výrobu kvůli opravě nebo servisní prohlídce těchto zařízení. Firmu to stojí čas a peníze.


Společnost Universal Robots, která je největším výrobcem kolaborativních robotů (kobotů) na světě, nyní přinesla možnost připravit se na neočekávané události a zůstat tak ve hře. Díky tomu získávají zákazníci výhodu v tvrdém konkurenčním boji.

Novinkou je možnost proaktivního sledování, optimalizace a zajištění výkonu kobota díky vylepšené technické podpoře a pravidelným servisním prohlídkám. Možnost komplexní technické podpory chrání výrobní linku, zvyšuje efektivní provozní dobu, snižuje rizika a podporuje obchodní úspěch tím, že zákazníka připraví na neočekávané události.

Service360 rozšiřuje standardní záruku a je k dispozici i pro zákazníky, kteří roboty instalovali v minulosti.

Service360 zákazníkům zajistí:

  • Zmírnění rizik a kontrolu nad neočekávanými náklady souvisejícími s neplánovaným požadavkem na servis, náhradní díly nebo přerušení výroby.
  • Maximalizaci návratnosti investice kobotů díky kontrole jejich provozu a programování: certifikovaní inženýři UR, experti na automatizaci a on-line zákaznická podpora je klientům k dispozici pro řešení jakýchkoliv dotazů 24/7.
  • Není nutno přerušovat výrobu kvůli pravidelným servisním prohlídkám a naléhavým opravám.
  • V případě neočekávaných události firmy rychle obnoví výrobu díky bezproblémovému servisu a náhradním dílům z globální distributorské sítě Universal Robots (UR).

Servis 360 tak zákazníkům přináší klid, který potřebují pro jejich podnikání. Dostupný je ve dvou balíčcích:

UR Basic Warranty je součástí dodávky každého robota, pokrývá záruku po dobu 12 měsíců a zaručuje průměrnou dobu odezvy do 4 hodin. Součástí je řešení požadavků prostřednictvím Universal Robots a globální sítě partnerů UR. Samozřejmostí je zákaznický portál myUR - online platforma pro správu servisních požadavků, komunikaci s experty, zobrazování případů z minulosti a vyhledávání informací a návodů v databázích. Přístupný je 24/7. Náklady jsou kryté zárukou. Tento balíček je v pořizovací ceně robota.

UR SERVICE360 BASIC lze dokoupit kdykoliv během záruční doby zařízení a přizpůsobit se tak každému firemnímu rozpočtu. Nabízí opakované rozšíření záruky o 12 měsíců, průměrnou dobu odezvy do 4 hodin a zákaznický portál myUR přístupný 24/7. Mezi hlavní výhody patří: předvídatelnost výroby díky jistotě provozuschopnosti robota - 60 % problémů je vyřešeno obratem. Všechny díly a náklady na servis jsou obsaženy v rámci služby. Přímý kontakt na automatizační experty UR. Přizpůsobení se přímo potřebám zákazníka - kolaborativní týmový proces zákaznické podpory UR společně s lokálním distributorem.

Prevence místo opravy

Společnost Universal Robots chce, aby zákazníci za své investice do kolaborativních robotů dostali co nejlepší služby. Všechny produkty UR Service360 zahrnují opravy prováděné zkušenými UR inženýry přímo na místě, nebo vzdáleně. To zajišťuje, že robot bude pracovat optimálně a pomůže tak udržet krátký čas návratnosti na jeho pořízení. Přizpůsobení se plánům zákazníků na provedení servisních prohlídek je pak samozřejmostí.

Podrobnosti o službě Service360 najdete na webu Universal Robots https://www.universal-robots.com/cs/produkty/ur-service360/.

 
Helios
- inzerce -