facebook LinkedIN LinkedIN - follow

ALVAO Inspiration Day 2021

Inspirujte se v řízení oddělení od těch nejlepších

ALVAOI letos můžete na ALVAO Inspiration Day načerpat inspiraci pro řízení oddělení. Konference proběhne 22. 4. 2021 online a zkušení přednášející budou mluvit o digitalizaci celé firmy. Jak budou vypadat týmy budoucnosti? Jak řídit workflow pomocí happy path? Jak zvládat time management v nové době?


Loňský rok se nesl v duchu nových pracovních výzev. S trochou nadsázky se dá říci, že schopní manažeři byli za hrdiny a ti průměrní zažili opravdu krušné časy. Provizorní řešení, kterými se vedoucí snažili držet svá oddělení v chodu, v dlouhodobém horizontu prostě nefungují. Nyní je nejvyšší čas zabývat se tím, jak seřídit své oddělení pro „nový normál“. Na naší letošní konferenci se zaměříme na inspiraci a sdílení zkušeností z oblasti digitalizace, time managementu a dalších možností, jak usnadnit řízení IT i celé firmy.

Registrujte se nyní

Na konferenci vystoupí:

Violeta Luca
Violeta Luca, General Manager Czech Republic and Slovakia, Microsoft
Violeta Luca byla podle prestižního časopisu Forbes zařazena mezi TOP 100 generálních ředitelů a 50 nejvýznamnějších žen v byznysu. Získala ocenění za rozvoj podnikání, inovativní obchodní model, projekt nejlepší digitální transformace a nejlepší kampaň zodpovědného podnikání.

Filip Dřímalka
Filip Dřímalka, autor knihy HOT: Jak uspět v digitálním světě
Filip platí za mezinárodní kapacitu v oblasti digitalizace. Ve své přednášce ukáže to nejlepší ze své praxe a vysvětlí, jak rozvíjet digitální myšlení a jak nastavit spolupráci byznysu a IT.

Ilona Paulová
Ilona Paulová, Státní veterinární ústav Jihlava
Nástup zaměstnance je vždy spojený s velkou spoustou operativních úkolů. Od těch základních, jako je vytvoření pracovní smlouvy, až po ty zcela specifické pro danou pozici. Jak si tyto procesy co nejvíce zjednodušit?

Martin Vitouš
Martin Vitouš, ict-123.com
Martin Vitouš se věnuje konzultacím a školení v oblastech strategického, projektového, procesního a osobního řízení převážně se zaměřením na oblast IT. Jeho cílem vždy je, aby si zákazníci i posluchači odnesli to, co jim pomůže a co dává smysl.

Petr Pavlinec
Petr Pavlinec, Kraj Vysočina
Petr Pavlinec digitalizuje Kraj Vysočina a jeho příspěvkové organizace již řadu let a jeho výsledky jsou vzorem pro další kraje v ČR. Petr byl místopředsedou Komise informatiky AKČR a členem Řídícího výboru Rady vlády pro konkurenceschopnost a informační společnost ČR.

Další přednášející a registrace zdarma

Navíc Vás čeká již tradiční představení ALVAO novinek a možnost diskuze přímo s vývojáři nebo konzultanty. Mediálním partnerem konference je časopis IT Systems.

IT Systems