facebook
Tematické sekce
 
Branžové sekce
Přehledy
 
Tematické seriály
Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

 
Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

 
Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

 

Komplexní svět eIDAS

O nařízení eIDAS již bylo mnoho řečeno i napsáno. A proto jediné, o čem...

články >>

 

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

 

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Pokročilá analýza provozu datových sítí

V tomto čtyřdílném seriálu vás seznámíme s různými metodami a přístupy...

1. až 4. díl >>

 

Cesta k efektivnímu identity managementu

Správa identit a přístupů (IAM) je klíčová oblast pro zaručení bezpečnosti...

1. až 9. díl >>

Účetní a ekonomické systémy

IT řešení pro malé a střední firmy, účetní programy

clanky Účetní a ekonomické systémy: články

WinStrom 6

Testujeme ekonomický systém WinStrom 6

Ekonomický systém WinStrom 6 představuje program vhodný pro nasazení v širokém spektru firem od malých živnostníků až po menší podniky. Lze totiž zakoupit jednouživatelskou verzi pro daňovou evidenci podnikatele, verze pro podvojné účetnictví jedné firmy (verze Lite) a čtyř firem (Standard), verze Profi je pak určená pro daňové a účetní kanceláře a umožňuje vedení účetnictví maximálně 99 klientům. Kromě podnikatelského účetnictví je možné účtování občanských sdružení či příspěvkových nebo rozpočtových organizací.
Uživatele po instalaci uvítá velmi přívětivé uživatelské prostředí, na které firma Prodiss jako autor programu tradičně klade ... více »

Helios Red

Ekonomický systém

Ekonomický systém Helios Red je určen pro menší firmy a živnostníky. Tento produkt byl dříve prodáván pod názvem LCS SIS. V rámci nové marketingové strategie sjednotila firma LCS International označování svých programů pod označení Helios (pro střední firmy jde o systém Helios Orange a pro velké společnosti je určen produkt Helios Green).
Obr. 1: Základní obrazovka programu Helios Red, uživatel může změnit vzhled a umístit si na plochu ikony ke spuštění často používaných funkcí Program Helios Red umožňuje zpracování daňové evidence i účetnictví. Software obsahuje moduly fakturace, zakázky, zápočty, nákup a prodej, pokladní prodej,... více »

Pohoda 2007

Testujeme ekonomický systém Pohoda 2007

Ekonomický systém Pohoda 2007 jihlavské firmy Stormware je určen pro vedení účetnictví nebo daňové evidence a souvisejících agend malých a středních firem. Program podporuje i zpracování účetnictví pro neziskové a příspěvkové organizace. Pohoda obsahuje všechny základní agendy, tj. Pokladna, Banka, Fakturace, Sklad, Majetek, Mzdy a Účetnictví nebo Daňová evidence. Z modulů, které nejsou u této kategorie programů samozřejmostí, je obsažen modul Kniha jízd a modul Analýza, který umožňuje výpočet množství nadefinovaných ekonomických ukazatelů (likvidita, rentabilita, atd.) a uživatel má možnost podle potřeby zadávat další ukazatele.
Obr. 1:... více »

Single Erfassung – Multi Resultate

Zentrale Leistungserfassung multipliziert den Kundennutzen aufgrund der vollen Integration des BMD ERP Systems

Single Erfassung – Multi Resultate
Die BMD-Zentrale Leistungserfassung (ZLE) bietet besonders den Firmen in der Dienst-leistungsbranche die Möglichkeit an, Leistungen, Tätigkeiten und Artikel in einem Arbeitsschritt auf Kunden- und/oder Projekt-Ebene zu erfassen. Darüber hinaus können diese Daten dann in die BMD-Kostenrechnung (z. B. für die Nachkalkulation) oder ebenfalls in die BMD-Fakturierung (zwecks Verrechnung von erbrachten Leistungen und verkauften Artikeln an die Kunden) automatisch übergeleitet werden.
Grundprinzip der Leistungserfassung Das Grundprinzip besteht in der Erfassung von Leistungszeiten der einzelnen Mitarbeiter. Diese Erfassung kann tagesgenau entw... více »
akce
 
Další stránky tematické sekce: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9
Ceník inzerce portálu SystemOnLine