facebook LinkedIN LinkedIN - follow
6. 1. 2023

Nezapomněli jste si prodloužit předplatné časopisu IT Systems?

Začátek roku je nejen obdobím, kdy už se pomalu začínají rozplývat mnohá novoroční předsevzetí, ale také je třeba provést řadu každoročně se opakujících činností. Jako je například prodloužení předplatného časopisu IT Systems, který vám pomůže udržet přehled o trendech ve světě podnikové informatiky.


Předplatné časopisu IT Systems můžete objednat zde na webu.

Pokud nemáte rádi webové formuláře, objednejte si předplatné mailem na predplatne@ccb.cz, nebo telefonicky na 539 007 977 (Vlasta Doušková).

Nabízíme předplatné tištěné i elektronické verze časopisu IT Systems, který se specializuje na problematiku podnikových informačních systémů a digitální transformace organizací všech odvětví.

IT Systems přináší komentáře a názorové články předních expertů, případové studie plné inspirace a rozhovory s významnými osobnostmi ze světa IT. Mapujeme nové trendy využití IT v komerčním i veřejném sektoru. Věnujeme se také problematice řízení IT služeb, kybernetické bezpečnosti, právním aspektům IT a mnoha dalším otázkám, které jsou spojeny s profesionálním využitím IT.

Pojistěte si pravidelnou zásobu informací ze světa podnikové informatiky a předplaťte si IT Systems.