facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Do České republiky míří Qlik Sense Tour

Qlik Sense TOur 2018, 23. květen, PrahaPo roce se v Praze opět zastaví turné Qlik Sense Tour 2018, které ukáže jak bude vypadat blízká budoucnost vizuálních analýz a business intelligence. Na programu jsou trendové prezentace, série úderných demo ukázek, i workshop, kde si účastníci budou moci vytvořit vlastní, plně funkční aplikaci v Qlik Sense. Zažijte budoucnost datových analýz v přímém přenosu. Qlik přichází v nejlepší formě – v Praze 23. května.


Akce je určena komukoliv, koho zajímají témata jako business intelligence či datové analýzy. Půjde o tu nejlepší ochutnávku inovativních technologií Qlik, jaká se letos v České republice chystá. I letos Qlik připravil průlomové novinky, které budou mít na Qlik Sense Tour absolutní českou premiéru a to jen pár týdnů po oficiálním představení na konferenci Qonnections v americkém Orlandu. Řeč bude o novinkách jako Associative Difference; Cognitive Engine; mapy nebo Advanced Analytics Toolbox.

Vybrané aktuality předvedeme i jako živé ukázky aplikací pro různé oblasti a funkce set analýzy, Market Share a obchodní analýzy, nebo zcela nové produkty jako EMARK Mole a GDPR Dashboard, které pomohou s GDPR agendou. Ukážeme taky v čem je Qlik víc než jen vizualizační nástroj (On-demand App Generation; App Chaining; Multinode; Big Data Index; Qlik Core - budoucnost Qliku).

Proč se vyplatí přijít na Qlik Sense Tour 2018?

  • Popovídáte si s experty na technologie Qlik: objevíte, jak maximálně porozumět vašim datům
  • Poslechnete si zkušenosti zákazníků Qliku s data analytics platformou Qlik
  • Zažijete demoukážky reálných Qlik Sense aplikací a řešení pro konkrétní odvětví a funkce
  • Poznáte nejnovější trendy v oblasti business intelligence a visual analytics
  • Objevíte, proč technologie Qlik vidí souvislosti, které jiné platformy přehlížejí
  • Qlik Sense Tour je skvělá platforma pro networking, můžete navázat kontakty s desítkami dalších společností

Qlik Sense Tour 2018 se uskuteční ve středu 23. května v pražském hotelu Corinthia. Účast je bezplatná, je však nutná registrace. Více informací a registrační formulář je k dispozici na www.qliksensetour.cz.