google plus
Tematické sekce
 
Branžové sekce
Přehledy
 
Tematické seriály

Komplexní svět eIDAS

O nařízení eIDAS již bylo mnoho řečeno i napsáno. A proto jediné, o čem...

články >>

 

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

 

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Podnikové portály

Portály patří k oblíbeným technologiím, na kterých staví společnosti svá řešení. Ta jsou vstupní branou...

1. až 5. díl >>

 

Pokročilá analýza provozu datových sítí

V tomto čtyřdílném seriálu vás seznámíme s různými metodami a přístupy...

1. až 4. díl >>

 

Cesta k efektivnímu identity managementu

Správa identit a přístupů (IAM) je klíčová oblast pro zaručení bezpečnosti...

1. až 9. díl >>

CRM systémy, Aktuality -> IT Projekty - 16. 11. 2009 15:21

SOLID CZECH nasadila mAgenta

Mobilní řešení mAgent Enterprise nasadila do ostrého provozu společnost SOLID CZECH, distributor produktů z oblasti elektromateriálu a audio-video příslušenství. Zefektivnila tak práci svých obchodních zástupců, kteří se nemusejí díky sofistikované aplikaci zabývat zbytečným papírováním a zároveň mají informace z firmy kdykoliv po ruce. Do PDA získávají aktuální data z ABRA G4, zejména stavy skladů, zákaznících a položkách zboží. Zpětně pak posílají hotové objednávky, na které jim nyní zbývá více času. Hlavním přínosem pro SOLID CZECH je tak zrychlení toku informací, přičemž se současně zjednodušilo vystavování a oběh dokladů. Obchodní zástupci získají v reálném čase do PDA veškerá potřebná data pro úspěšné uzavření zakázky, aniž by museli zdlouhavě dotazovat centrálu firmy na stav skladu, cenu zboží či informace o sortimentu. Mají přehled i o pohledávkách po splatnosti u svých zákazníků.Mezi individuální přání zákazníka patřil i požadavek na nové funkce pro Dealerské třídy. Nyní tak mohou obchodní zástupci udělit různé slevy pro různé skupiny zboží, dodatečnou slevu nad rámec definované slevy nebo průběžný stav při vyřizování objednávky.

 

Mezi manažerské výhody pak patří automatizované reporty, které podávají firmě přehled o všech aktivitách zástupců v terénu v denních, týdenních či měsíčních lhůtách. V neposlední řadě mají manažeři aktuální výstupy o objemu uzavřených zakázek.

 

Komunikační server, přes nějž jsou prováděny obchodní operace, je umístěn na jediném fyzickém stroji v České republice. Na něm je zároveň nainstalován informační systém ABRA G4, a to na Windows serveru 2003. Pro instalaci byl použit SQL server 2005.


 

Banner

  

- Inzerce -

Veřejná správa jako jízda ve Ferrari

VeraNejspíše vás toto přirovnání zaskočilo. Ovšem má něco do sebe. Jezdit ve Ferrari nemůže každý a ani elektronická komunikace mezi občanem a úřadem zatím není určena všem. Přesto dramaticky stoupá počet lidí, kteří ji chtějí využívat. Když se navíc nese v červených barvách společnosti VERA, dokáže být nejen rychlá, ale i komfortní a spolehlivá.

  

- Inzerce -

Nové vydání časopisu IT Systems
nejen o Průmyslu 4.0 a GDPR

IT Systems 4/2017Nenechte si ujít nové vydání časopisu IT Systems, ve kterém jsme se věnovali především a trendu digitalizace průmyslu (Industry 4.0), ale i mnoha dalším tématům z oblasti podnikové informatiky. Například aktuálnímu strašáku většiny evropských firem v podobě nového nařízení na ochranu osobních údajů GDPR. Zabýváme se také otázkou, jak vybrat vhodný systém CMS pro správu webového obsahu?

Soutěž - IP kamera, zasuvky Trust
Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
RSS kanál
Časopis IT Systems
IT Systems 4/
IT Systems 3/
IT Systems 1-2/
IT Systems 12/
Oborové a tematické přílohy
příloha #1 4/
příloha #1 3/
příloha #1 1-2/
příloha #1 11/